Přejít na obsah
ICTforum.cz

TOP 10 Aplikací, které musíte mít na svém Mac OS


Neutr00n

Doporučené příspěvky

Pokud jste uživatelem Macu, jistě oceníte užitečné aplikace, které vám usnadní práci a zvýší produktivitu. Připravili jsme pro vás seznam TOP 10 aplikací, které by ve vašem Macu rozhodně neměly chybět.

1. Alfred

Alfred je výkonný nástroj pro zvyšování produktivity, který vám umožní rychle vyhledávat soubory, spouštět aplikace, vyhledávat na webu a provádět různé další úkoly. Díky rozšíření a workflowům můžete Alfreda přizpůsobit přesně podle svých potřeb.

2. Magnet

Magnet je aplikace, která vám pomůže uspořádat okna na obrazovce přesně podle vašich potřeb. Můžete snadno přichytit okna k okrajům obrazovky, rozdělit je na poloviny nebo čtvrtiny a tím efektivněji využívat pracovní plochu.

3. 1Password

Bezpečné ukládání hesel je klíčové. 1Password vám umožní bezpečně ukládat a spravovat vaše hesla, kreditní karty a další citlivé údaje. S funkcí automatického vyplňování ušetříte čas při přihlašování na různé webové stránky.

4. Dropbox

Dropbox je jednou z nejpopulárnějších cloudových úložišť. Umožňuje snadné sdílení souborů mezi zařízeními a spolupráci na dokumentech. Aplikace pro Mac nabízí bezproblémovou synchronizaci a jednoduché rozhraní.

5. Evernote

Evernote je skvělá aplikace pro vytváření poznámek, seznamů úkolů a ukládání webových výstřižků. Umožňuje vám snadno organizovat vaše myšlenky a přístup k nim máte kdykoli a kdekoli díky synchronizaci mezi zařízeními.

6. CleanMyMac X

Tato aplikace vám pomůže udržet váš Mac čistý a rychlý. CleanMyMac X odstraní nepotřebné soubory, uvolní místo na disku, optimalizuje výkon systému a chrání vás před malwarem.

7. Spark

Spark je moderní e-mailový klient, který vám umožní efektivně spravovat vaše e-maily. Nabízí inteligentní třídění e-mailů, integraci s dalšími aplikacemi a skvělý uživatelský zážitek.

8. BetterTouchTool

BetterTouchTool vám umožní přizpůsobit gesta a klávesové zkratky na vašem Macu. Můžete nastavit vlastní akce pro trackpad, myš a klávesnici, čímž zvýšíte svou produktivitu a komfort při používání zařízení.

9. Fantastical

Fantastical je jednou z nejlepších kalendářových aplikací pro Mac. Nabízí intuitivní rozhraní, integraci s různými kalendářovými službami a inteligentní rozpoznávání přirozeného jazyka pro vytváření událostí.

10. iStat Menus

iStat Menus je výkonný nástroj pro monitorování vašeho systému. Zobrazuje podrobné informace o výkonu procesoru, paměti, disku, síťové aktivitě a dalších aspektech vašeho Macu přímo v menubaru.

Závěr

Tyto aplikace vám pomohou využívat váš Mac na maximum. Od zvýšení produktivity přes lepší organizaci až po udržování systému v dobrém stavu - s těmito nástroji bude váš pracovní den efektivnější a příjemnější. Vyzkoušejte je a uvidíte, jaký rozdíl mohou ve vašem každodenním používání Macu udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...