Přejít na obsah
ICTforum.cz

Sony 3D Creator


Filip

Doporučené příspěvky

Sony 3D Creator je inovativní aplikace, která umožňuje uživatelům vytvářet 3D modely pomocí fotoaparátu jejich chytrého telefonu. Tato aplikace byla původně exkluzivní pro zařízení Sony Xperia, ale díky komunitě vývojářů se nyní může těšit i širší veřejnosti. Nedávná aktualizace na verzi [3.0.A.0.32] přináší mnoho vylepšení a novinek, které stojí za povšimnutí.

Hlavní funkce a vlastnosti

 1. Skenování v reálném čase: Aplikace umožňuje skenování objektů v reálném čase. Uživatelé mohou snadno zachytit objekty kolem sebe a přeměnit je na detailní 3D modely.

 2. Skenování obličeje a hlavy: Jednou z unikátních funkcí je možnost skenování obličeje a celé hlavy, což může být užitečné pro tvorbu personalizovaných avatarů nebo pro profesionální použití v různých odvětvích.

 3. Sdílení a export: Vytvořené 3D modely lze snadno sdílet na sociálních sítích nebo exportovat do formátů kompatibilních s 3D tiskem a dalšími aplikacemi pro 3D modelování.

 4. AR (Rozšířená realita): Aplikace podporuje také rozšířenou realitu, což umožňuje umístit vytvořené 3D modely do skutečného prostředí a interagovat s nimi.

Co je nového v verzi [3.0.A.0.32]

 • Zvýšená přesnost skenování: Aktualizace přináší zlepšení algoritmů skenování, což vede k přesnějším a detailnějším 3D modelům.

 • Optimalizace pro nové zařízení: Aplikace je nyní lépe optimalizována pro širokou škálu zařízení, včetně těch, které nepodporují všechny funkce fotoaparátu nativně.

 • Zlepšené uživatelské rozhraní: Uživatelské rozhraní bylo upraveno pro intuitivnější a snadnější ovládání, což zlepšuje celkový uživatelský zážitek.

 • Podpora Android 8.0+: Aplikace je kompatibilní s Androidem 8.0 a novějšími verzemi, což zajišťuje širokou dostupnost pro většinu uživatelů Androidu.

Jak nainstalovat Sony 3D Creator na všechna zařízení

 1. Stáhněte APK soubor: APK soubor s aplikací můžete stáhnout z důvěryhodných zdrojů online. Doporučuje se stáhnout aplikaci z komunitních fór nebo oficiálních stránek vývojářů.

 2. Povolit instalaci z neznámých zdrojů: V nastavení vašeho zařízení povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Tuto možnost naleznete v sekci Zabezpečení.

 3. Instalace aplikace: Po stažení APK souboru jej otevřete a pokračujte s instalací podle instrukcí na obrazovce.

 4. Spuštění a konfigurace: Po instalaci aplikaci spusťte a postupujte podle úvodních pokynů pro nastavení a konfiguraci.

Závěr

Sony 3D Creator je výkonná a všestranná aplikace, která otevírá nové možnosti pro uživatele chytrých telefonů. Díky portování na širší škálu zařízení a novým funkcím v poslední aktualizaci je tato aplikace skvělým nástrojem pro všechny, kteří se zajímají o 3D modelování a rozšířenou realitu. Pokud vlastníte zařízení s Androidem 8.0 a novějším, určitě stojí za to tuto aplikaci vyzkoušet.

Upraveno uživatelem Filip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
 • Vytvořit...